krížik Reportáže a rozhovory z odborných kongresů

Obsah stránek je určen odborným pracovníkům ve zdravotnictví.

Potvrzuji

Co nabízíme?

Společnost CZECH HEALTH INTERACTIVE, s.r.o. se zaměřuje výhradně na digitální komunikaci v oblasti zdravotnictví. Základem naší práce je především kvalitní, odborný obsah, který šíříme pomocí moderních online nástrojů. Naší vizí je stát se odborným partnerem pro farmaceutické společnosti v oblasti e-commerce a respektovaným médiem pro lékaře a farmaceuty.

Generic placeholder image
Špičkový medicínský obsah

Veškerý náš obsah je připravován zdravotnickými odborníky. Víme, o čem píšeme, a dokážeme posoudit, jaké informace jsou pro lékaře skutečně důležité. Máme přehled v odborné legislativě a dokážeme Vám poradit s výběrem vhodných témat.

Generic placeholder image
Moderní přístup k technologiím

Orientujeme se v moderních technologiích. Víme, co je právě "in" a velmi dobře známe farmaceutický trh. Dokážeme Vám pomoci s výběrem té nejlepší technologie právě pro vás.

Generic placeholder image
Odborná práce s opinion leadery

S lékaři dokážeme hovořit na odborné úrovni. Chápeme jejich časovou vytíženost a dokážeme pomoci tam, kde je třeba. Rádi pracujeme v přátelské atmosféře a vždy se snažíme na projektu pracovat tak, aby byl zajímavý a zábavný pro všechny zúčastněné.

Generic placeholder image
Individuální a osobní přístup

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a vždy se snažíme navrhnout jej tak, aby co nejvíce naplnil potřeby klienta. Úspěch každého jednotlivého projektu je pro nás velmi důležitý.